Środa, 2018-11-14

Emila, Laury

Walentynki za nami

W tym roku z okazji Dnia św. Walentego klasa 4s zorganizowała pocztę walentynkową, dla osób, które pragnęły złożyć życzenia i wyrazić swoją sympatię kolegom i koleżankom ze szkoły.

Z tej okazji odbyły się też wybory na najsympatyczniejszego ucznia i nauczyciela w szkole. Wśród uczniów mianem najsympatyczniejszej uznano Matyldę Tołoknow. Kolejne miejsca zajęli Maja Urbanowicz i Alan Bulak. Na najsympatyczniejszego nauczyciela uczniowie wybrali panią Justynę Pulter. Na podium znalazły się też pani Katarzyna Gnich i pani Urszula Sebastian. Czwartoklasiści uroczyście wręczyli dyplomy i upominki ulubionym nauczycielom. Nie zabrakło też kwiatów i dyplomów uznania dla najlepszego dyrektora i pedagoga. Pani dyrektor wręczyła dyplomy i serduszkowe nagrody najsympatyczniejszym uczniom. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.